top of page

Norite individualių mokymų?

Pasirinkite Jus dominančią temą ir įsigykite asmeninį dėmesį ir laiką savo prekinio ženklo Instagram paskyrai bei turinio kūrimui:

𝕄𝕖𝕘 on Twitter.jpg

250 EUR

INSTAGRAM DIRBTUVĖS

Tai praktiniai mokymai, po kurių susikursite profesionalų ir parduodantį Instagram įvaizdį bei stilingą ir įkvepiantį tinklelį. Mokymų metu išsigryniname įvaizdį, pateikimo idėją, sprendžiame iškilusius klausimus, planuojame turinį, ištaisome esamas klaidas bei keičiamės ne tik teoriškai, bet ir praktiškai. 

Trukmė: 2-3 val.

Screenshot 2023-01-16 at 22.24.14.png

250 EUR

REELS BASIC

Norite išmokti kurti estetiškus bei įtraukiančius Reels video, bet nežinote kaip? Reels Basic pradedantiesiems - tai gyvo susitikimo praktinės dirbtuvės, kurių metu išmoksite kokybiškai ir estetiškai nufilmuoti savo prekių pristatymą ar naują kolekciją, video sukelti į montavimo programėlę bei kurti įtraukiančius, “trendinius” Reels, kaskart vis stebinant savo auditoriją!

Trukmė: 2-2,5 val.

Black & White Trendy Aesthetic Beauty Blog Your Story.png

180 EUR

CANVA for INSTAGRAM

Ši platforma - tai puiki galimybė išmoktas žinias ir kūrybiškumą pritaikyti estetiškam Instagram tinkleliui ar reklamos vertai STORY.  Sutaupykite papildomų maketavimo išlaidų su Canva pagalba. Dirbtuvių metu išmoksime teisingai parinkti formatus, atrasti reikiamus šablonus, elementus, šriftus bei juos nesunkiai pritaikyti individualiai, sukuriant akį traukiančius vizualus. 

Trukmė 1-1,5 val.

bottom of page